Jsem... Obyčejná? Zvláštní? Obojí se tak často používá coby reklama... Nebudu se definovat. Raději si přečtěte mé články a posuďte sami!

Říjen 2016

Psychiatr, slepice a čajová konvička - kapitola 2

9. října 2016 v 20:06 | Miriam M. |  Psychiatr, slepice a čajová konvička
Píšu. Píšu všechno kromě toho, co bych správně psát měla - což mě příliš netrápí, svou znovuobjevenou literární kreativitu si náramně užívám. Svět se uklidnil. Působí zas o něco bezpečněji. Některé věci nejsou dokonalé. Některé věci nebudou dokonalé asi nikdy. Ale víte co, já tu nedokonalost miluju! Je to výzva. A čím by život bez výzev byl? A nikdy, ani na vteřinu jsem nezalitovala, že jsem si vybrala právě jeho.

Dost mých deníčkových výlevů, na ty bude čas jindy. Nyní přináším další pokračování dobrodružství Filipa Adlera a jeho poněkud praštěné rodiny. Co bude s Filipovým snem stát se básníkem? Jak zareaguje matka? Co Šimon a Rebeka Beerovi? Jak dědeček-psychiatr přistupuje ke svým pacientům a co soudí o duševním zdraví světové populace? A konečně - je dědeček blázen, nebo čajová konvička? (Odpověď na tuto otázku nepřináším explicitně, je však možné si ji domyslet.)

To všechno a ještě mnohem víc se dozvíte v dalším díle mé náramně bláznivé komediální rodinné ságy. Příjemnou zábavu!