Jsem... Obyčejná? Zvláštní? Obojí se tak často používá coby reklama... Nebudu se definovat. Raději si přečtěte mé články a posuďte sami!

Prosinec 2016

Psychiatr, slepice a čajová konvička - kapitola 5

7. prosince 2016 v 22:32 | Miriam M. |  Psychiatr, slepice a čajová konvička
Aneb další pokračování mé šílené ságy o šílené rodině jednoho šíleného psychiatra. Co že nás to čeká dnes? Nic míň než další pokračovaní Filipových milostných trablů. Najde náš mladý don Quijote konečně tu pravou? Nebo ho zas čekají rozbité brýle? Zajímá vás, jak to chodí mezi (některými) českými rádoby revolucionáři? Co je to polyamorie? A která slavná osobnost prohlásila, že "resorty jsou na hovno"? Tohle všechno se dozvíte v další kapitole. A teď už směle do čtení, netrpělivě vás čekají vaše staré známé postavy, včetně strýčka Šimona a tety Beky. Omluvil se jen dědeček, patrně si zrovna myslí, že je čajová konvička... (Ale nebojte se, ono ho to časem přejde!)

Tato kapitola vznikla už v září, momentálně musím dělat spoustu jiných, často méně příjemných věcí. Aneb povinnosti, které člověka odvádějí od psaní, jsou... no, vážně na draka. Nicméně hodlám je důrazně odstrčit a tvořit dál, protože si nechci zničit kreativitu něčím, z čeho ve výsledku bude jen pitomý kus papíru, který mi možná někdy poslouží - a možná taky ne. Ale to by bylo na dlouhé vyprávění a já tu nechci brblat. Vzhůru za Filipem!

Věnováno opět mým věrným čtenářům, kteří se od posledního dílu utěšeně rozrostli.