Jsem... Obyčejná? Zvláštní? Obojí se tak často používá coby reklama... Nebudu se definovat. Raději si přečtěte mé články a posuďte sami!

Říjen 2017

Ty to dokážeš!

8. října 2017 v 21:50 | Miriam M. |  Magistra vitae - Miriam hovoří s Miriam
Následující článek píšu hlavně pro sebe. Je ale věnován komukoli, kdo se momentálně nachází psychicky totálně na dně a potřebuje trochu povzbuzení. Pokud nevíte, o čem je rubrika Miriam hovoří s Miriam, mrkněte sem na úvod: Miriam hovoří s Miriam - co, proč, nač a jak. A teď už konec zdržování, když už mě jednou osvítila inspirace, je třeba ji zachytit, než zase uteče a nechá mě uprostřed temnoty.

Čert sám ví, kde se vzala, ale je tu zase. Ta, kterou jsem kdysi nazvala Paní. Ta, kterou jsem částečně popsala v povídce Psychiatr, slepice a čajová konvička jako Beky Beerovou. Mé starší já alias vysněná verze mé budoucnosti. Duševně zdravá jako rybička, provdaná za mého drahého, matka tří dětí, terapeutka pomáhající psychicky nemocným lidem a jejich rodinám a příležitostná umělkyně. Ne, vůbec nejsem ambiciózní... Respektive - ležím v blátě s posledními zbytky životní energie a sny velikosti Empire State Buildingu. Ale...